Cardcaptor Sakura manga bind 2 er det andre volumet i den prestisjefylte Collector’s Edition-serien fra Kodansha Comics – og et must-have for alle fans av klassisk magical girl-manga. Utgitt av det legendariske mangakollektivet CLAMP, bringer dette overdådige hardcoveralbumet historien om Sakura Kinomoto til liv i en hverdag full av magi, vennskap og hemmeligheter som bare venter på å bli avslørt.
Dette er ikke et vanlig mangavolum – Collector’s Edition er skapt for de som vil ha det beste. Med sine 256 sider i praktfull hardcoverinnbinding og et overformat på hele 7.28″ × 10.29″ presenteres CLAMPs ikoniske tegnekunst i all sin prakt. Hvert panel, hver linje og hvert uttrykk kommer til sin fulle rett i dette formatet som løfter leseopplevelsen til et nytt nivå.
Cardcaptor Sakura regnes som et av de fremste verkene innen magical girl-sjangeren og har fasinert lesere siden serien først ble utgitt på 1990-tallet. I Collector’s Edition får både nye lesere og mangeårige fans muligheten til å (gjen)oppleve eventyret om den modige Sakura Kinomoto – jenta som ved et uhell slipper løs de magiske Clow-kortene og nå må samle dem inn igjen med hjelp fra den mystiske Kero-chan. Det er en fortelling om mot, vekst og de uventede kreftene som bor i oss alle.
Cardcaptor Sakura manga bind 2 er en naturlig del av den komplette samlerserien og passer perfekt som gave til manga-entusiaster, anime-fans og samlere som setter pris på høy kvalitet og tidløse historier. Serien er utgitt av Kodansha Comics og er tilgjengelig i både print og digitalt format.
CLAMP er et kollektiv av fire japanske mangakunstnere som gjennom tiår har skapt elskede serier som Chobits, X og Magic Knight Rayearth. Med Cardcaptor Sakura leverte de et mesterverk som fortsatt engasjerer nye generasjoner – og Collector’s Edition er den definitive måten å oppleve det på.
Sikre deg ditt eksemplar av Cardcaptor Sakura manga bind 2 hos Kanoncon – din spesialistbutikk for manga, anime og popkultur!














